Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas.
Privātuma politika

Jaunais Rimi rudens vīnu katalogs


Raksta attēls

Esi sveicināts, vīnu mīļotāj!

Vīnu iepazīšanai, izzināšanai un izvērtēšanai klajā tiek laists jau trešais Rimi vīnu katalogs. Šajā izdevumā atradīsiet daudz papildu informācijas, kas palīdzēs no Rimi Vīna dārza izvēlēties piemērotāko vīnu.

Kataloga sākumā atradīsiet manis veidotu apkopojošu tabulu, kurā pie dažādiem pamatēdieniem, izejot no to pagatavošanas veida, esmu sagatavojis ieteikumus konkrētu vīna stilu izvēlei. Tam seko raksts par tikai Rimi pieejamo vīnu lieliskajiem sasniegumiem konkursā Latvijas Gada vīns 2017, tādējādi apliecinot mūsu veikalu vīna sortimenta spēju konkurēt ar specializēto vīna veikalu klāstu. Tāpat atradīsiet papildu informāciju par dažādiem jaunumiem mūsu vīnu sortimentā, bet interesantākā un noderīgākā sadaļa būs dažādu populārāko vīnu reģionu un stilu apraksti un tiem pieskaņotās Rimi Gardēžu lieliskās ēdienu receptes. Īpašu uzmanību iesaku pievērst rakstam par Cottini vīna darītavas paveikto dabai maksimāli draudzīgā saimniekošanā. Lasot ziņas par arvien vairāk un vairāk mūsu planētu piemeklējošām dabas stihijām un pasaules vareno strīdiem par atbildīgu saimniekošanu, pat visvienaldzīgākais „pēc manis kaut vai ūdens plūdi” indivīds ir spiests nonākt pie atziņas, ka mūsu „skudru pūžņa” (zinātnieki to dēvē par zemeslodi) rītdienu vistiešākajā veidā ietekmē katras „skudras” šodienas darbi vai nedarbi. Cilvēks ir tikpat trausls, cik visa pasaule vārīga un trausla. Un es pat nerunāju par atbildību – mantojumu, ko mēs nododam saviem bērniem, jo klimatiskās pārmaiņas mēs JAU piedzīvojam paši. Pat vīna „šaurajā” pasaulē tās ik gadu ievieš arvien jaunus izaicinājumus – pāragrus pavasarus, stipras salnas, postošas lietusgāzes un krusas, vīnogulājiem pārmērīgus karstuma un sausuma periodus, neesošas ziemas. Arī mums visiem zināmās globālās stihijas ietekmē vīnu, piemēram, šoruden meža ugunsgrēkos bojā gāja milzum vērtīgi vīnogulāji Kalifornijā, pirms dažiem gadiem zemestrīce Čīlē nodarīja milzu postažu arī tās vīniem.

Ko no tā varam secināt? Varbūt atliek tikai samierināties ar nepielūdzami pieaugošajām vīna cenām? Bet varbūt tomēr katram pašam uzņemties atbildību, kaut niecīgu, par vietu, kur dzīvojam? Tāpēc es noņemu cepuri Monte Zovo vīnu radītāja Diego Cottini priekšā un mācos domāt atbildīgi un ilgtspējīgi, kas šim cilvēkam patiešām nav tikai tukši vārdi. Mācāmies visi?

Šķirstiet šo katalogu (meklē katalogu ŠEIT), izmēģiniet Rimi Gardēžu piedāvātās receptes un atrodiet laiku, vietu un iemelsu arī kādam šeit aprakstītam vīnam, kuri Rimi vīna dārzs kluba biedriem no 21.11.-04.12.2017. būs pieejami ar lielisku atlaidi – 30%. Tuvojas svētku laiks, tāpēc novēlu tos izdevušos un gardus!

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.

Instagram Sekot