Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas.
Privātuma politika

Dzirkstošie jaunumi


Raksta attēls

Strauji atkal tuvojās tas brīdis, kad svētku ugunis, eglīšu mantiņu un dāvanu saņemšanas/dāvināšanas prieka dzirkstis jūsu acīs papildinās dzirkstošais vīns jūsu glāzēs. Pirms svinamā decembra notikumiem vēl novembrī mums stāv priekšā Latvijas simtgades svinības. Tas nozīmē vēl vairāk svētku, vairāk svinīgu pasākumu, uzrunu un… tostu ar vīnu – pilnu ar burbuļiem.

Šiem notikumiem mēs esam jums sarūpējuši vairākus jaunus un īpašus dzirkstošos vīnus mūsu plašajā “burbuļvīnu” klāstā. Lielisku papildinājumu ir ieguvusi ļoti populārā zīmola Ruppertsberger vīna līnija – tagad varam piedāvāt vācu vīnu mīļotājiem arī dzirkstošo Riesling.

Šajā gadījumā šis ir Deutscher Sekt b.A. kvalitātes vīns, tātad vīnogas ievāktas konkrētā Vācijas apgabalā Falcā. Tāpat esam papildinājuši mūsu pašu īpaši atlasīto Champagne vīnu līniju, šobrīd piedāvājot klasisko Brut Champagne ērtajā puspudeles tilpumā. Tieši maza tilpuma pudeļu popularitātes pieaugumam lieliski piederīgs būs mūsu jaunievedums – Prosecco un dzirkstošs itāļu rozā vīns no Villa Teresa, Veneto, kas iepildīts standarta puspudeles tilpumā un aizdarīts ar ērti lietojamu (atveramu/aizveramu) aizdari.

Tā kā esam jau nokļuvuši Itālijas dzirkstošo vīnu sadaļā, tad Rimi specifisko (ekskluzīvo) dzirkstošo vīnu vislielāko sortimenta paplašinājumu atradīsiet tieši starp Itālijas produktiem – trīs dažādi jauni Prosecco, vairāki kvalitatīvi dzirkstošie vīni no citiem Itālijas reģioniem, kā arī dzirkstošs papildinājumus mūsu ekoloģiski audzēto vīnogu vīnu līnijai Bio Bio.

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.

Instagram Sekot