Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas.
Privātuma politika

Austrijas vīni


Raksta attēls

Ar prieku steidzu jūs iepazīstināt ar jaunu vīna reģionu Rimi vīnu sortimentā, proti, Burgenlandi. Austrijas vīni mūsdienās ir uzskatāmi par kvalitātes paraugu.

Daļēji tas ir noticis kvalitātes problēmu dēļ 20. gadsimta 80.-tajos, kam sekoja valsts ieviesta un pārraudzīta stingra vīnu ražošanas kvalitātes kontrole. Otra kvalitātes standartu augstā prasība ir saistīta ar šīs zemes godkārīgajiem jaunās paaudzes vīndariem, kas apguvuši zinības vācu, franču, itāļu vīna skolās, paši radījuši savu Austrijas vīna izglītības sistēmu un šobrīd nosaka Austrijas vīna ražošanas toni, modi, stilu, īpatnību un neatkārtojamību. Burgerlande Austrijas vīna reģionu vidū izceļas ar savu dažādo vīna stilu, vairākiem specifiskiem mikroklimatiem un kultivēto vīnogu šķirņu plašo klāstu.

Rimi sortimentā esam izvēlējušies vīnus no aizrautīgi interesantā vīna nama Zantho. Visupirms šos vīnus atpazīsiet pēc ķirzakas attēla uz tā, kas simbolizē vīndara saikni ar dabu un videi nekaitīgu saimniekošanu. Nākamais pārsteigums jums būs vīna korķis – Zantho tiek aizdarīti ar vairākkārtīgi izmantojamiem, videi draudzīgiem, estētiski baudāmiem un praktiskiem stikla aizbāžņiem, kas ražoti no Bohēmijas stikla progresīvajā Vinolok ražotnē. Bet tas ir tikai sākums jūs piedzīvojumā ar Zantho.

Nogaršojiet viņu sulīgi piesātināto un koncentrēto tumšo Zweigelt vai precīzo minerālu, citrusu un pikanto garšvielu salikumu tik izteikti gastronomiskajā Gruner Veltliner, un jūs sapratīsiet, kāpēc Rimi tos ir atvedis – protams, jūsu baudai un labsajūtai!

Sortimentā atrodams arī jauki dzīvīgais un modernais Burgenlandes Pink jeb Zantho izpratne par rozā vīnu, starp citu, lielisks veldzējuma avots ne tikai karstā vasarā, bet saderīgs ar vieglām uzkodām un marinējumiem arī gada aukstākajos mēnešos.

Vēl man jāatzīstas, ka no Zantho esam atveduši arī Sauvignon Blanc – tieši tādēļ, ka tas ir sasodīti garšīgs Sauvignon Blanc! Burgenlande ir slavena arī ar saviem dabiskajiem Noble Rot cēlā pelējuma skartajiem desertvīniem, un es ticu, ka, augot šo vīnu popularitātei, kādu dienu šo saldā vīna eliksīru no Zantho nama ieraudzīsiet Rimi Vīna dārza sortimentā.

Es aicinu jūs pamanīt šos jaunums starp citiem tikpat aizrautīgi interesantiem vīniem mūsu veikalu plauktos un meklēt savu ēdiena un dzēriena harmoniju.

Lai izdodas!

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.

Instagram Sekot